«
  1. Ana sayfa
  2. Ekonomi
  3. Sudan Ucuz Bir Miktara Windows Lisansına Sahip Olmak

Sudan Ucuz Bir Miktara Windows Lisansına Sahip Olmak

Evet!

Yanlış duymadınız. Bu yazıyı okuduğunuzda muhtemelen crack olmadan orijinal bir windows lisansına sahip olacaksınız.

Orijinal Windows 10 lisansına sahip olmak ise bilgisayarınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Zira her ne kadar crack ya da virüs kullanılarak yapılan aktifleştirmeler sorunsuz gibi gözüksede Windows güncellemelerinde önemli sorunları beraberinde gideriyor. Bunun yanında oluşturduğu güvenlik zaafiyeti de cabası…

Peki Windows lisansı ne kadar?

Aslına bakarsanız Microsoft sitesinde veya herhangi bir teknoloji mağazasında çok fahiş fiyatlara satılan Windows 10 home veya Professional lisansını internetten çok ucuza almak mümkün.

Öyle ki teknoloji markette 700-1000 lira arasında satılan lisans CD’leri internette sadece 10 lira gibi ücretlere alıcı buluyor. Özellikle N11.com gibi sitelerde bu lisansların yanında bir çok Microsoft uygulamasının lisansını da satın almak mümkün. (Microsoft Office gibi)

İlk başta çok şaşırdık bu kadar ucuz lisans satılır mı diye. Araştırdık ve bir çok kişinin sorunsuz kullandığını gördük. Microsoft forumlarında ilgili makaleleleri araştırdığımızda ise çıkabilecek bir sorunun ancak kullanılmış ürün anahtarı satılmasıyla alakalı olabileceğini gördük.

windows 10 ile ilgili görsel sonucu

Bunun üzerinde denemekten ne zarar gelir ki diyerek kodu satın aldık.

Denedik ve oldu.

Evet! Herhangi bir virüs veya crack kullanmadan Windows 10 Professional Lisansına sahip olduk.

Açıkçası böyle bir şey nasıl mümkün biz de bilmiyoruz. Nasıl firmalar 1000 lira değerindeki serial kodlarını bu kadar ucuza satıyor bilmiyoruz. Ancak bildiğimiz tek şey sorun çıkmadığı.

Ayrıca bu firmaların bir çoğu herhangi bir sorun çıkması durumunda teknik destek sağlıyor.

Size önerimiz bilgisayarınızı kmspico tarzı Windows’u orijinal gibi gösteren crack yani virüslere teslim etmemeniz ve böyle ucuz lisanslar kullanarak güvenli kullanıma yönelmeniz.

İyi günler dileriz …

 

 

Bir Cevap Yaz

Kubilay Kaya Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *